امروز: چهارشنبه 5 تير ماه 1398 مصادف با 26 / 6/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.
   

درصد اندکی از قطعات تحویلی به خودروسازان غیراستاندارد است

​مجله مه شکن: مدیرعامل ایران خودرو گفت: سهم قطعات غیراستاندارد تحویلی به خودروسازان اندک و کمی بیشتر از 7 درصد کل قطعات است که در سال 1397 این میزان هم با دستور وزیر صنعت به صفر خو...

ادامه مطلب
   

صنعت قطعه سازی در ورطه نابودی افتاده است

​مجله مه شکن: عضو انجمن قطعه سازان گفت: تا سال 1390 به دلیل حمایت های دولت و خودروسازان صنعت قطعه سازی کشور رشد مناسبی داشت و تعدادی از قطعه سازان در سطح واحدهای Tire 2 اروپا و دار...

ادامه مطلب
   

برای تحقیق و توسعه هزینه کنید

​مجله مه شکن: رئیس کمیته ایران در انجمن قطعه سازان فرانسه گفت: تعداد قطعه سازان در ایران زیاد اما کوچک هستند و به همین دلیل فعالان این صنعت باید ایجاد یک مجموعه بزرگ را در دستور کا...

ادامه مطلب
   

شرکت‌های خودروسازی آسیب دیده از تحریم ها را احیا می‌ کنیم

​مجله مه شکن: وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: 1300 واحد قطعه‌سازی خودرو به صورت پراکنده در کشور فعالیت دارند که اشتغال قابل توجهی را ایجاد کرده‌اند....

ادامه مطلب
   

جزئیات تفاهم نامه امضا شده بین قطعه سازان ایران و فرانسه

​مجله مه شکن: دبیر انجمن صنایع همگن قطعه‌سازای و نیرومحرکه با اعلام اینکه در فضای پسابرجام نزدیک به 300 میلیون یورو سرمایه گذاری خارجی جذب شده است، از ظرفیت بالای صنعت قطعه سازی کش...

ادامه مطلب
لوازم و قطعات یدکی

​مجله مه شکن: مدیرعامل ایران خودرو گفت: سهم قطعات غیراستاندارد تحویلی به خودروسازان اندک و کمی بیشتر از 7 درصد کل قطعات است که در سال 1397 این میزان هم با دستور وزیر صنعت به صفر خواهد رسید.

1396/12/26
  
لوازم و قطعات یدکی

​مجله مه شکن: عضو انجمن قطعه سازان گفت: تا سال 1390 به دلیل حمایت های دولت و خودروسازان صنعت قطعه سازی کشور رشد مناسبی داشت و تعدادی از قطعه سازان در سطح واحدهای Tire 2 اروپا و دارای دانش فنی و تکنولوژی و مهارت های نیروی انسانی بودند اما با تشدید تحریم ها در سال 91 شرایط تولید در کشور به جایی رسید که مشکلات نقدینگی دامن کلیه صنایع از جمله قطعه سازان را گرفت.

1396/12/15
  
لوازم و قطعات یدکی

​مجله مه شکن: رئیس کمیته ایران در انجمن قطعه سازان فرانسه گفت: تعداد قطعه سازان در ایران زیاد اما کوچک هستند و به همین دلیل فعالان این صنعت باید ایجاد یک مجموعه بزرگ را در دستور کار خود قرار دهند.

1396/12/13
  
لوازم و قطعات یدکی

​مجله مه شکن: دبیر انجمن صنایع همگن قطعه‌سازای و نیرومحرکه با اعلام اینکه در فضای پسابرجام نزدیک به 300 میلیون یورو سرمایه گذاری خارجی جذب شده است، از ظرفیت بالای صنعت قطعه سازی کشور برای پذیرش سرمایه گذاری بیشتر خبر داد.

1396/12/02
  
لوازم و قطعات یدکی

​مجله مه شکن: یک فعال در صنعت قطعه سازی با اشاره به تاثیر افزایش نرخ ارز بر قیمت تمام شده قطعات، گفت : افزایش نرخ ارز قطعا تاثیر مخربی بر قیمت تمام شده قطعه سازان بر جای خواهد گذاشت .

1396/12/02
  
لوازم و قطعات یدکی

مجله مه شکن: مدیرعامل شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو (ساپکو) گفت: از سه سال گذشته ارزیابی تامین کنندگان ایران خودرو را آغاز کرده ایم و برخی از قطعه سازان به دلیل عدم توانایی در سرمایه گذاری های جدید، افزایش کیفیت و یا صادرات محصولات نتوانستند همکاری خود را با زنجیره تامین ایران خودرو ادامه دهند.

1396/11/25
  
لوازم و قطعات یدکی

مجله مه شکن: رئیس انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو گفت: راه پیشرفت صنعت قطعه سازی، به روز کردن فناوری ها و حضور در بازارهای بین المللی است که با انجام همکاری های مشترک با برندها و شرکت های معتبر خارجی این مسیر کوتاهتر خواهد شد.

1396/11/25
  
لوازم و قطعات یدکی

​مجله مه شکن: منصور معظمی در پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو با اشاره به انعقاد ۱۳ قرارداد بین قطعه سازان ایرانی و خارجی گفت: امروز دو قرارداد بین قطعه سازان ایرانی و خارجی امضا خواهد شد، ضمن اینکه بین خودروسازان ایرانی و خارجی نیز ۶ قرارداد منعقد شده است.

1396/11/24
  
لوازم و قطعات یدکی

مجله مه شکن: گمرک ایران اعلام کرد در 10 ماهه سال جاری در مجموع از محل حقوق ورودی خودرو و سایر کالاها و عوارض و مالیات ارزش افزوده 27 هزار و 445 میلیارد و 603 میلیون و 200 هزار تومان درآمد وصول شده است.

1396/11/14
  
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند